בתי ספר ומוסדות

מנהלי בתי ספר? מוסדות או ארגונים?

הכירו את הפתרון היעיל ביותר לנטרול ריחות שתן. עשרות בתי ספר, בתי חולים לבריאות הנפש, ומוסדות ממליצים הם ההוכחה הטובה ביותר ליעילות המוצר שלנו.
מאות מוסדות שהכניסו את זייבקס נהנים מאוויר נקי, מטוהר ללא ריחות שתן לא נעימים.

אם אתם עובדים בבית ספר, בתי אבות ומוסדות ארגוניים גדולים, לא מן הנמנע שנתקלתם בריחות שתן לא נעימים.
שתן של מטופלים או תלמידים בחדרי השירותים, יציאות וקיא הם ריחות שבשגרה ובדרך כלל מדובר בתופעה לא נעימה לעוברים ושבים, לצוות המקום ועל אחת כמה וכמה לאנשים השוהים במקום באופן קבוע.

האתגר לשמור על חלל ציבורי נקי תמיד הוא לא פשוט, גם אם יש לכם צוות ניקיון צמוד, אך יש פתרון פשוט המנטרל ריחות שתן לחלוטין, מטהר את האווירה ותורם לריח נעים בחלל, ללא כימיקלים או מטהרי אויר.

במה שונה Zybax משאר חומרי הניקיון הקיימים כיום בשוק?

בעיית הריח מתחילה כשהשתן או ההפרשות נספגים בין רצפות השירותים ותחתם, נספג בעומק המזרן או בכל משטח אחר וממשיכים להפריש ריח שתן, וכשהריח הנעים של חומר הניקיון שהשתמשנו בו מתחיל להתפוגג מתחילים להריח חזרה את השתן או ההפרשות שספוגים תחת פני השטח.
גם מבשמי אוויר ומטהרי אוויר אינם מועילים מכיוון שהם לא נועדו לפתור את מקור הריח, הם פשוט מסווים את הריח הלא נעים הקיים בריח חזק יותר, ובהרבה מקרים מבשמי אוויר ומטהרי האוויר מכילים חומרים כימיים , אשר רעילים ומזיקים לגוף שלנו כך שגם נשארנו עם מקור הריח השתן הלא נעים הממשיך להתקיים וגם אנו מזיקים לגוף שלנו.

הייחודיות של Zybax – בכל מיליליטר זייבקס קיימים 65 מיליון אנזימים אורגנים אשר חודרים לכל מקום ולכל משטח, עמוק וקשה ככל שיהיה, האנזים של זייבקס נקשר למקור הריח ומשנה את המבנה התאי של מקור ריח השתן לנטול ריח  ומתכלה לחלוטין. האנזים של זייבקס ניזון ממקור הריח וממשיך להתרבות ולחסל את ריח השתן עד שהוא מנטרל את ריח השתן לחלוטין.

הפתרון הפשוט היעיל והנוח

leaf, plant, nature

Zybax – הפתרון היעיל ביותר למוסדות עם תעבורה גבוהה בחדרי השירותים.

Zybax הינו תכשיר אורגני מהפכני בעל ריח נעים, שבניגוד לאקונומיקה ולחומרים כימיים אחרים, שלא פותרים את בעיית ריח השתן מהיסוד, משמיד את כל מולקולות הריח שנמצאות על פני השטח ובייחוד תחתיו,
בין אם מדובר בשתן טרי ובין אם מדובר בשתן ישן שהצטבר ונספג בקרקע, ברצפות, בקירות חדרי השירותים או בכל מקום אחר
האנזימים הייחודיים של Zybax מחסלים את כל מולקולות השתן והריחות הרעים, וכך פותרים את הבעיה מהיסוד.

מנהלי בתי ספר? בתי אבות או מוסדות אחרים? Zybax הוא פריט חובה שמשלים כל סביבה סטרילית ונקיה.

הם כבר נהנים מאוויר נקי ללא ריחות שתן באופן קבוע
דילוג לתוכן