בתי ספר ומוסדות

מנהלי בתי ספר? מוסדות או ארגונים?

הכירו את הפתרון היעיל ביותר לנטרול ריחות שתן אשר נספגו ברצפות ומחיצות בתי השימוש. עשרות בתי ספר, בתי חולים לבריאות הנפש, ומוסדות ממליצים הם ההוכחה הטובה ביותר ליעילות המוצר שלנו.
מאות מוסדות שהכניסו את זייבקס נהנים מאוויר נקי, מטוהר ללא ריחות שתן לא נעימים.

אם אתם עובדים בבית ספר, בתי אבות ומוסדות ארגוניים גדולים, לא מן הנמנע שנתקלתם בריחות שתן לא נעימים.
שתן של מטופלים או תלמידים בחדרי השירותים, יציאות וקיא הם ריחות שבשגרה ובדרך כלל מדובר בתופעה לא נעימה לעוברים ושבים, לצוות המקום ועל אחת כמה וכמה לאנשים השוהים במקום באופן קבוע.

האתגר לשמור על חלל ציבורי נקי מריחות שתן הוא לא תמיד פשוט, גם אם יש לכם צוות ניקיון צמוד, אך יש פתרון פשוט המנטרל ריחות שתן לחלוטין, מטהר את האווירה ותורם לריח נעים בחלל, ללא כימיקלים או מטהרי אויר.

בעיית ריח השתן מתחילה כשהשתן או ההפרשות נספגים בין רצפות השירותים ותחתם, נספגים בעומק המזרן או בכל משטח אחר וממשיכים להפריש ריח שתן, וכשהריח הנעים של חומר הניקיון שהשתמשנו בו מתחיל להתפוגג מתחילים להריח חזרה את ריח השתן או ההפרשות שספוגים תחת פני השטח.
גם מבשמי אוויר ומטהרי אוויר אינם מועילים מכיוון שהם לא נועדו לפתור את מקור ריח השתן, הם פשוט מסווים את ריח השתן הלא נעים הקיים בריח של מבשם חזק יותר. ובהרבה מקרים מבשמי אוויר ומטהרי האוויר מכילים חומרים כימיים , אשר רעילים ומזיקים לגוף שלנו כך שגם נשארנו עם מקור ריח השתן הלא נעים הממשיך להתקיים וגם אנו מזיקים לגוף שלנו.

הייחודיות של Zybax – בכל מיליליטר זייבקס קיימים 65 מיליון אנזימים אורגנים אשר חודרים לכל מקום ולכל משטח, עמוק וקשה ככל שיהיה, האנזים של זייבקס נקשר למקור הריח ומשנה את המבנה התאי של מקור ריח השתן לנטול ריח  ומתכלה לחלוטין. האנזים של זייבקס ניזון ממקור ריח השתן וממשיך להתרבות ולחסל את ריח השתן עד לנטרול ריח השתן לחלוטין.

leaf, plant, nature

Zybax – הפתרון היעיל ביותר למוסדות עם תעבורה גבוהה בחדרי השירותים.

Zybax הינו תכשיר אורגני מהפכני בעל ריח נעים, שבניגוד לאקונומיקה ולחומרים כימיים אחרים, שלא פותרים את בעיית ריח השתן מהיסוד, משמיד את כל מולקולות הריח אשר נמצאות על פני השטח ובייחוד תחתיו,
בין אם מדובר בריח שתן טרי ובין אם מדובר בריח שתן ישן שהצטבר ונספג בקרקע, ברצפות, בקירות חדרי השירותים או בכל מקום אחר
האנזימים הייחודיים של Zybax מחסלים את כל מולקולות השתן והריחות הרעים, וכך פותרים את בעיית ריח השתן מהיסוד.

מנהלי בתי ספר? בתי אבות או מוסדות אחרים? Zybax הוא פריט חובה שמשלים כל סביבה סטרילית ונקייה.

דילוג לתוכן