עיריות וחברות ניקיון

תכשירי Zybax משלימים באופן יסודי כל פעולת ניקוי של חברת ניקיון. החומר החסכוני והיעיל פותר את הצורך לנקות שוב שוב חדרי שירותים ואת השימוש האינטנסיבי בחומרים חריפים כגון אקונומיקה וחומצות למיניהם.
בניקיון בתים ובתי עסק, יש חשיבות לפרטים הקטנים ביותר שהופכים את הניקיון מטוב למושלם. ניקיון רגיל הכולל שטיפת רצפות, ניקוי חלונות וחדרים הוא פשוט יחסית, הבעיה מתחילה כשמגיעים לחדרי שירותים עם תעבורה גבוהה, או עם ילדים שלפעמים מפספסים את האסלה ויש ריח של שתן חזק בשירותים.

לעתים קרובות, בחדרים הללו לא משנה כמה חברות הניקיון תשתדלנה לנקות, הריח של השתן נשאר.

כמו כן תחנות מרכזיות, מרכזי ערים, שירותים ציבוריים, ובייחוד באזורי בילוי ישנם סמטאות, פינות רחוב, כניסות לחנויות שבהם אנו מריחים ריחות שתן חריפים, שתן שהצטבר עם השנים. חרוצים ככל שיהיו עובדי הניקיון ריח השתן שנספג פשוט לא עובר. עם זייבקס לא תאמינו כמה הפתרון הוא קל ופשוט.

כיום, המענה היחיד לריחות שתן חריפים וחזקים שנספגו מתחת לפני השטח, הוא שפיכת כמויות של חומרי ניקוי כימיים דוגמת אקונומיקה, המסווים את ריחות השתן הלא נעימים באופן חלקי, או הצבת מפיצי ריח אוטומטיים, המסווים את ריח השתן במקום לפתור את בעיית ריח השתן מהשורש. בנוסף, במוסדות כמו בתי ספר ובתי אבות, מדובר בחומרים רעילים לכל דבר, המזיקים לנשימה לכלל האוכלוסייה ובייחוד לילדים וקשישים.

אם היינו מספרים לכם שקיים פתרון חדשני, אורגני, לנטרול מלא של ריחות שתן מהבית או מהמשרד אותו אתם מנקים, לא הייתם קופצים על המציאה?

כשניקיון לא מושלם הופך למושלם

זו אולי נשמעת קלישאה, אך בניקיון בתים ומשרדים לא מתפשרים, במיוחד כשמדובר על המוניטין והמקצועיות של חברת הניקיון שלכם.
ניקיון לא מושלם של הבית או בית העסק באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים אולי יפתור את בעיית הלכלוך, אך יש להיעזר בפתרון שלם, המעניק לא רק מראה מבריק וזוהר לחלל, אלא גם ריח נעים שנשאר לאורך זמן.

דילוג לתוכן