לקוחות פרטיים / חיות מחמד

ריח של שתן

מטפלים בהורים מבוגרים? משפחות עם ילדים? מגדלים חיית מחמד?

לא מן הנמנע שתתקלו לעיתים קרובות בריחות שתן לא נעימים. Zybax הינו תכשיר אורגני עוצמתי שמסייע בניקיון מקסימלי ונטרול כל ריח – החל מריח שתן של ילד קטן, בוגר, כלב או חתול וכלה בריח של אשפה.

ילדים קטנים וחיות מחמד מסבים הנאה רבה ושמחה, והם למעשה טעם החיים האמיתי . יחד עם כל הטוב, יש גם טרחה רבה, ולעיתים הריח הנעים של הבית והאוויר הנקי, מתחלף בשתן שילד פספס, או לחילופין כלב שעשה צרכיו על השטיח.

בבית, המקום בו אנו שוהים רוב שעות היממה, חשוב לשמור על סביבה וריח נעימים, לטובתם של כל בני המשפחה. אז איך להעלים ריח של שתן?

תכשירים כימיים וחומרי ניקיון מספקים מענה חלקי לבעיה

אם חיפשתם מידע בנושא ״איך להעלים ריח של שתן?״ או ״מה מוציא ריח של שתן?״ מזלכם שאתם במקום הנכון! אם צרכי הילד או חיית המחמד נעשו על הרצפה, האינסטינקט הראשוני הוא לספוג את הנוזלים עם עיתון או מגבת נייר ולאחר מכן לנקות עם תכשירים כימיים כמו נוזל ריצפה או אקונומיקה.

איך מטפלים בריח של שתן

זה אולי פתרון יעיל לריצוף וכשהגענו בדיוק בזמן כשהשתן עדיין לא הספיק להיספג ולחדור בין הרצפות.

אך במידה ולא הספקנו להגיע מיד או כשמדובר במזרן, ספה, שטיח או דשא סינטטי ספיגת השתן עם נייר מגבת כבר לא כל כך יעילה, השתן כבר נספג עמוק, ולנטרל אותו היכן שהוא הגיע כבר לא כל כך קל.

כמו כן לא ניתן לנקות מזרן ספה או שטיח עם חומרי ניקיון כימיים מחשש שידהה הצבע, או אפילו ישאירו כתם.

בנוסף, האדים הרעילים של האקונומיקה או כל חומר כימי אחר לא מומלצים לנשימה על ידי ילדים, ולכן טוב היה אם היה פתרון עדין יותר.

מה מוציא ריח של שתן

אם השאלה ״מה מוציא ריח של שתן״ כל הזמן עולה ואינכם מצליחים להפטר מריחות שתן לאורך זמן, אנו מזמינים אתכם להשתמש בחומר אורגני וידידותי, שעושה את העבודה בקלות ובפשטות, והכי חשוב- ללא שימוש בכימיקלים.

Herbal MedicineA line styled icon from Orion Icon Library.

מנטרלים את הריחות
ומרעננים את האוירה

כתוצאה משילוב האנזימים הייחודי, שימוש שגרתי ב-Zybax במיקומים ייעודיים בבית, ירענן את האוירה וימנע לחלוטין את ריחות השתן. אנו מזמינים אתכם לנסות אותו בעצמכם, ולהיווכח בהבדל.

שמים סוף לריחות השתן
בבית לתמיד

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מסתובבים כל הזמן עם מתז של מטהר אויר, בכל פעם שחיית המחמד פספס על השטיח או שהילד פספס בשירותים, תשמחו לדעת שיש פתרון קל, זמין ולא יקר שפותר את הבעיה מהשורש. פשוט שולפים את המתז עם Zybax, מרססים והריח נעלם כלא היה.

לקוחות ממליצים
דילוג לתוכן