זה לא קשה, זה דווקא קל ופשוט! מנטרלים את ריח השתן מהיסוד!

העובדה כי אתם אוהבים ללא גבולות את הילדים ובעל החיים שלכם, לא אומרת כי מבשם האוויר בבית שלכם צריך להיות בניחוח שתן. הכירו גם אתם את ZYBAX – מנטרל ריח שתן מספות, מזרנים, שטיחים ומשטחי פעילות.

גיליתם שתן של הכלב על הספה? לא קרה דבר!

אז נכון, אין זה תרחיש אידיאלי לגלות שתן של הכלב שלכם על הספה, אך זהו גם לא סוף העולם! גם הכלבים המחנוכים שמורגלים לעשות את צרכיהם מחוץ לבית, לעתים “מפספסים” ועושים את צרכיהם בכותלי הבית. הסיבות יכולות להיות חוסר יכולת לשלוט על הסוגרים (בעיקר אצל כלבים מבוגרים), גורים שטרם חונכו והורגלו או פשוט כלבים שמתקשים להתאפק.

מיותר לציין עד כמה ריח של שתן חזק ומחניק. עם זאת, הודות למנטרל ריח שתן גם אתם תשכחו מהתקרית! שימוש מיידי שלכם בתכשיר על המשטח הרלוונטי (שטיחון, ספה, מיטה), יעלים את הריח וכך גם ישמר את הניחוח המבושם והנעים בבית.

גם עם בריחת השתן – ילדים הם שמחה!

הילדים שלכם נתנו לכם את התואר החשוב ביותר: הורים! רק כשאתם נמצאים בסטטוס הזה, אתם יכולים להבין עד כמה גדול האושר ועד כמה הלב מתרחב מאהבה. לצד הצדדים הנעימים יותר שבגידול הילדים, עליכם להתמודד גם אל מול אירועים קצת פחות אידיאלים וכאלו שהם בלתי צפויים:

  • ילד בשלבי גמילה שהרטיב במיטתו
  • ילד שהתקשה להתאפק ועשה את צרכיו על הספה או השטיח

אז אחרי שתשטפו היטב את ילדיכם, תוכלו להתפנות למשימה הבאה: לנטרל את ריח השתן! אחת הטעויות שהמון הורים עושים, היא פשוט לשפשף את המיטה או הספה עם הסבון, זאת בתקווה שהריח החזק יעלם.

בפועל, תכשירים גנרים לא באמת יכולים להתמודד עם הריח, ועל כן יש צורך בתכשיר ייעודי – מנטרל ריח שתן!

איך משתמשים במנטרל השתן? די בקלות!

אם חשבתם שתצטרכו להתאמץ בכדי לנטרל את ריח השתן, כדאי שתחשבו שוב! כל מה שנדרש מכם הוא פשוט להיצמד ל-3 הצעדים הבאים:

  • נערו היטב את בקבוקון החומר
  • ערבבו את החומר עם מים פושרים
  • וכעת – לרסס!

איך הנוזל מצליח לנטרל את ריח השתן?

הנוזל המיקרוביולוגי הייחודי, מבוסס על אנזימים אורגנים. במעמד הריסוס, מה שקורה הוא שאותם אנזימים “מתמגנטים” אל מוקד “הפגיעה” והריח. האנזימים משנים את מבנה התא של השתן, וכך למעשה מנוטרל הריח שאתם כל כך חוששים ממנו.

“זהו? זה מספיק בכדי להעלים את ריח השתן?”

התשובה חיובית! לאחר הריסוס לא צריך לעשות דבר, אלא רק לתת לחומר להתייבש. ההמלצה היא להשתמש בחומר מיד לאחר “תקרית השתן”, זאת בכדי למנוע מצב שהשתן נספג לספה, למיטה או לשטיח.

אבל עדיין חשוב לציין כי גם אם מדובר בשתן שהוא ישן החומר עושה את שלו ומנטרל את הריח.

דילוג לתוכן