כשהחתול לא מסתפק רק בארגז החול…

אפשר לומר בזהירות כי גידול חתול, קל יותר מגידול של כלב. הסיבה? בין היתר מאחר והחתול לא דורש בטיולים מחוץ לבית מספר פעמים ביום, ולרוב הוא מסתפק בארגז החול שלו. בארגז זה הוא עושה את צרכיו, כך שהוא לא תלוי בכם.

מאחר וגם אתם מגדלים חתול, גם אתם יודעים כי אין מאה אחוזי הצלחה. לא אחת, החתולים עושים את השתן שלהם על ספת הקטיפה האהובה עליכם, על מצעי הג’רזי החדשים שלכם או על השטיח הפרסי היוקרתי. מצד אחד – אף אחד מכם לא באמת רוצה להתמודד עם ניקוי שתן.

מצד שני? זה לא כזה סיפור! הכירו אתם את ZYBAX – מנטרל ריח שתן חתולים 100% אורגני!

טיפ הזהב: רססו את החומר מיד!

לעתים, אתם חוזרים אחרי יום ארוך בעבודה ומגלים את כתם השתן על הספה שלכם. אנו ממליצים בחום שלא לדחות את ניקוי השתן, פשוט מאחר ועם כל דקה שעוברת השתן נספג ונטמע עמוק בספה. התוצאה?

גם כתם, אך גם ריח חזק של שתן שהופך עיקש יותר. אז מה כן עושים? כל הנדרש מכם הוא לנער היטב את הנוזל, למהול אותו במים ולרסס. שימו לב: אין כל צורך לשפשף או לנקות את החומר, אלא רק להניח לו להתייבש.

“יש לי תכשירים אחרים שלא עוזרים! מה מיוחד ב-zybax?”

לנטרל ריח של שתן זו אכן לא משימה פשוטה, אך מה שהופך אותה בעיקר מורכבת היא הבחירה בתכשיר שאיננו מתאים. הנוזל שאנו מציעים מכיל בתוכו אנזימים, שבפעולתם משנים את המבנה התאי של השתן. כך, אותם ריחות חזקים שגורמים לכם לחוש בחוסר נוחות, מנוטרלים.

האנזימים המצויים בחומר נקשרים אל האזור הספוג בשתן, ופועלים ללא הפסקה עד שריח השתן מנוטרל.

השתן על המצעים לפחות 10 שעות. החומר יעזור?”

התשובה היא כן! מנטרל ריח שתן חתולים כמו ZYBAX, לא במקרה נקרא “מנטרל”. בשונה מחומרי ניקוי אחרים שמתמקדים בניקיון חיצוני ושטחי, החומר שלנו פותח ייחודית לריחות חזקים וחריפים כמו ריח השתן.

גם אם השתן הוא ישן, לפני שנה ויותר יהיה ניתן לנטרל את הריח. חשוב לדעת: גם אם השתן חדר אל תוך המזרן, הספה או השטיח, הריח החזק – ינוטרל.

“היכן ניתן לרכוש את החומר?”

אנו מזמינים אתכם לרכוש מנטרל ריח שתן חתולים באחת מ-2 הדרכים הבאות:

  • רכישת אונליין כאן באתר שלנו עם שליחות עד לפתח הבית!
  • תוכלו להגיע אל אחת מנקודות המכירה – מצפון ועד דרום, ולרכוש את החומר הייחודי

אנו מציעים את הנוזל לרכישה בגדלים שונים וחבילות שונות – מ-500 מ”ל ועד 5 ליטר.

לפרטים נוספים, נשמח לסייע לכם! החומר יעיל גם בנטרול שתן תינוקות ובוגרים וריחות אשפה.

דילוג לתוכן