פתרון לבעיית ריח שתן בכניסה לחנויות

חנויות רבים במרכזי ערים סובלים מריחות שתן באזורי הכניסה לחנות ולעיתים ממש על דלת החנות, בייחוד בסביבת אזורי בילוי הומה אדם ובעיקר בסופי שבוע. בליינים שיכורים בשעות לילה מאוחרות עושים את צרכיהם בכניסות לחנויות, ולעתים ממש על דלת החנות, חוץ מהריח הלא נעים לבעל החנות, לעיתים לקוחות פונטיצאלים ימנעו מלגשת לחנות בעקבות ריח השתן , בטח ובטח כאשר מדובר במסעדה או חנות לממכר אוכל.
אנו בזייבקס מקבלים הרבה פניות מבעלי חנויות על בעיית ריח השתן שאתה הם מתמודדים.
זייבקס הינו נוזל אורגני הנותן מענה במיוחד לצורך זה.

אנו בזייבקס מציעים פתרון פשוט וקל המנטרל את ריח השתן לחלוטין מהיסוד, בין אם מדובר במדרכות/רצפות/אספלט בכניסה לחנות ובין אם מדובר על הדלת ממש, פעולה יומית פשוטה מונעת כאב ראש גדול.
המבנה המיקרוביולגי של זייבקס יוצר בדיוק למקרים כאלה. זייבקס מבוסס על אנזימים אורגנים אשר נקשרים למקור הריח היכן שהוא קיים ומשנים את המבנה התאי של השתן לנטול ריח לחלוטין. ברגע שאנזימים של זייבקס יוצרים מגע עם מקור הריח הם מתרבים, משכפלים את עצמם וממשיכים בעבודה עד לנטרול ריח השתן לחלוטין.
בכל מיליליטר זייבקס ישנם כ- 65 מיליון אנזימים חיים שעובדים בשבילך.
מרססים זייבקס פעם ביום בכניסה לחנות או באזור הרצוי, ומניחים להתייבש. הכי קל הכי פשוט.
זייבקס הינו חומר אורגני – לא רעיל – ללא כימיקלים. בטוח לשימוש בסביבת אנשים – אינו מזיק לאדם או לסביבה.
בעלי החנויות מרססים זייבקס בזמן שנוח ומתאים להם גם בזמן שיש לקוחות בחנות, בניגוד לאקונומיקה וחומרים כימיים אחרים בעלי ריח חריף אשר ירחיקו לקוחות פוטנציאלים מהעסק זייבקס גם מריח נעים וגם פותר את בעיית ריח השתן מהיסוד.

דילוג לתוכן