ריח שתן מדשא סינטטי

ניקוי ריח שתן מדשא סינטטי - נטרול ריח שתן מדשא

בכדי שנבין למה כל כך קשה לפתור בעיית ריח שתן בדשא סינטטי אנו צריכים להבין את תהליך ההתקנה של הדשא סינטטי ולאחר מכן נבין גם את הפתרון.

דשא סינטטי מתקינים לרוב בגינה ולעיתים גם משטיחים אותו במרפסות. את הדשא סינטטי לא פורסים ישירות על גבי הקרקע אלא על גבי מצע של סומסום מהודק, על מצע הסומסום המהודק פורסים יריעה שחורה (למנוע גדילה של עשבים) ולאחר מכן פורסים על היריעה את הדשא סינטטי.

במרבד הדשא סינטטי ישנם חורים בתחתית השטיח לניקוז מי גשמים (שלא ייווצרו שלוליות).

כמו הגשם כך גם שתן של בעלי החיים מחלחל בחורי ניקוז אלה וממשיך מטה אל היריעה ולאחר מכן גם למצע הסומסום שיש בתחתית.

השתן שמצטבר בין השכבות מתחיל להסריח בדרך כלל לאחר 4/5 ימים שהוא מתחיל לעבור הליך של פירוק בעקבות החשיפה לחמצן ולבקטריות הנמצאות בכל מקום.

מאחר שהשתן חלחל אל השכבות שתחת הדשא סינטטי שטיפה רגילה לרוב אינה מועילה ואינה פותרת את ריח השתן שהצטבר.

ניקוי ריח שתן מדשא סינטטי

ניקוי ריח של שתן מדשא סינטטי

אז איך להעלים ריח של שתן מהדשא סינטטי? אנו בזייבקס מקבלים הרבה פניות מלקוחות על בעיית ריח השתן שאתה הם מתמודדים, בעיקר בימים עם שמש מאוד חזקה שמאדה את השתן ובימים של גשם אשר מציף את השתן מעלה.
זייבקס הינו נוזל אורגני הנותן מענה במיוחד לצורך זה.

אנו בזייבקס מציעים פתרון פשוט וקל המנטרל את ריח השתן מהדשא סינטטי.

המבנה המיקרוביולגי של זייבקס יוצר בדיוק למקרים כאלה. זייבקס מבוסס על אנזימים אורגנים אשר נקשרים למקור ריח השתן שבדשא סינטטי ובין כל השכבות ומשנים את המבנה התאי של השתן לשם נטרול ריח של שתן לחלוטין.

ברגע שאנזימים של זייבקס יוצרים מגע עם הדשא סינטטי ועם מקור ריח השתן הם מתרבים, משכפלים את עצמם וממשיכים בעבודה עד לנטרול ריח השתן בדשא הסינטטי לחלוטין.

בכל מיליליטר זייבקס ישנם כ- 65 מיליון אנזימים חיים שעובדים בשבילך!

זייבקס הינו חומר אורגני – לא רעיל – ללא כימיקלים. בטוח לשימוש בסביבת אנשים או בעלי חיים – אינו מזיק לאדם, בעלי חיים או לסביבה.

דילוג לתוכן